Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

8. Zdravý pes

30/10/2018
od Vítězslav Dužík

Zdravý pes by měl být tím nejdůležitějším kritériem při výběru granulí. Dejte vždy pozor v supermarketu, když uvidíte supervýhodnou nabídku desetikilového pytle za 200Kč. Já vím je to opravdu výborná cena. Položte si však otázku. Čeho jeden kilogram dnes stojí dvacet korun. Chleba? Mouky? Brambor? To jistě ne. Nejspíše tak zametený prach kolem nějakého stroje na kvalitnější granule bude mít tu hodnotu. Přeci nechcete svého psího kamaráda doslova umučit hlady krmivem, které nemá žádné výživové hodnoty a jehož složení není ani na udržitelnosti základních životních potřeb.

Psa si vždy pořizujeme velikého tak, jak umožňuje naše peněženka a ne nemám na mysli kupní cenu. Mám na mysli kvalitní krmivo, kvalitní veterinářskou péči a plnohodnotný psí život. Myslete na to prosím vždy, když si pořizujete nového psího kamaráda.

Chcete-li můžete jít ještě o krok dál a dát domov opuštěnému či týranému pejskovi. Pořízení vás nebude stát téměř nic a veškeré náklady půjdou na jeho každodenní plnou misku, veterináře a lásku, kterou mu můžete dát. Věřte, že vám milionkrát vrátí. Nevíte-li kam se obrátit vřele doporučuji neziskovou organizaci - Pes nejvěrnější přítel: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/

Líbil se vám náš článek? S důvěrou u nás nakupte suché krmivo pro psy.<< Velikost balení Vrátit se

Komentáře

Nenalezeny žádné příspěvky

Nový příspěvek