Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

Předtím než balíček předáme přepravci nebo na výdejní místo, dochází k vizuální kontrole výrobku v našem skladě. Poté je výrobek důkladně zabalen do přepravní krabice, která obsahuje výplňový materiál aby nedošlo k poškození během přepravy. Následně je takto zabalený výrobek předán do oddělení expedice, která zajístí předání balíčku příslušnému přepravci nebo doručení na výdejní místo. Veškeré balíčky jsou doručovány v režimu "Křehké" s velkým důrazem na opatrné zacházení. V den doručení balíčku na výdejní místo nebo přepravcem na dodací adresu, obdržíte SMS zprávu a email s informací o době doručení balíčku.

Věříme, že tak jako my, provozovatel eshopu, tak i vy budete s dopravou vašich výrobku nadmíru spokojení.

Doručení zboží společností DPD

Společnost DPD Vám doručí balíček následující pracovní den od expedice, pokud byla objednávka provedena v pracovní den do 13:30. V den doručení balíčku obdržíte email a SMS zprávu, která obsahuje také kontakt na řidiče společnosti DPD. V případě potřeby je možné domluvit jiný termín doručení v pracovní dny. Společnost DPD disponuje regionálními depy, díky kterým se zásilky dostanou včas na kterékoliv místo v České republice.

Cena doručení na dodací adresu je 99 Kč včetně DPH. Vybranné produkty jsou bez poplatku.

Osobní odběr PRAHA

Možnost vyzvednutí zboží na výdejním místě v Praze 9 - Horních Počernicích. Balíček bude připraven k vyzvednutí v ten samý den, pokud objednávka byla provedena do 13:30 (Pouze v pracovní dny). Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Bližší informace o výdejním místě zde.

Osobní odběr HeurekaPoint

HeurekaPoint je síť výdejních míst Uloženka, která zajišťuje výdej zboží na svých pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno váhou 15kg, rozměry produktu a výší dobírky 50 000 Kč. Poplatek za doručení na výdejní místo je 40 Kč včetně DPH. Vybrané produkty jsou bez poplatku. Seznam vše poboček včetně adres a pracovní doby najdete zde.

Osobní odběr Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží na pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno váhou 5kg, rozměry produktu a výší dobírky 50 000 Kč. Poplatek za doručení na výdejní místo je 40 Kč včetně DPH. Vybranné produkty jsou bez poplatku. Seznam všech poboček včetně adres a pracovní doby najdete zde.

Doručení zboží společností Česká pošta

Obvyklá doba pro doručení balíčku je 1 - 2 pracovní dny od expedice. Balíček je doručován na vaši adresu. Pokud doručení nebude úspěšné, bude balíček uložen na vaší poště, kde bude uložen 7 dní. Další možností je sjednání opětovného doručení v jiném termínu, který vám bude lépe vyhovovat. Na https://www.postaonline.cz/zmenadispozice/overeni.html si můžete po obdržení elektronického avíza upravit způsob dodání či termín doručení. Poštovné je 99 Kč včetně DPH. Vybranné produkty jsou bez poplatku.

Česká pošta Balík na poštu

Česká pošta Vám doručí balíček na zvolenou poštu do 1 - 2 pracovních dnů od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na zvolené poště. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete balíček vyzvednout, je možné zažádat o jeho doručení až domů nebo změnu pošty. Na https://www.postaonline.cz/zmenadispozice/overeni.html si můžete po obdržení elektronického avíza upravit způsob dodání či termín doručení. Poštovné je 99 Kč včetně DPH. Vybranné produkty jsou bez poplatku.

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte e-mailem či telefonicky. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci, a to buď e-mailem, telefonicky, osobně nebo poštou na kontaktní adrese našeho obchodu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce