Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní v troubě pečené chovatelské krmivo pro psy všech věkových kategorií s rybím masem bez obilovin. Střední granule.

Oven-Baked Tradition Fish Grain Free Medium 5,67 kg

16040
Vyprodáno
Vaše cena
747  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 245 
Doprava zdarma

Popis

 

Oven-Baked Tradition Fish Grain Free je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

52,3% masa v sušině

Minimální riziko přetočení žaludku: krmivo pro psy je zpracováno z hrubě namletých surovin, které v žaludku nebobtnají tak jako klasické extrudované granule, psa nenadýmají a zabraňují tím torzi žaludku.

Všechny suroviny jsou regionálního původu.

Když jsme vytvářeli Oven-Baked Tradition krmivo pro kočky a psy, chtěli jsme vytvořit něco nového, něco unikátní - něco, co bude chutné a výživné zároveň. Podobně, jako při vaření doma, rozhodli jsme se připravovat naše krmivo pomalým pečením v malých dávkách a při zachování přirozených chutí a vůní. Naše krmivo je připravováno z čerstvého masa, voňavého ovoce a zeleniny, což zaručuje jeho neodolatelnou chuť. Vyzkoušejte krmivo ještě dnes a velmi rychle zaznamenáte jeho blahodárné účinky na vašeho mazlíčka. - Rodina Lemieux, majitelé

OVEN-baked TRA
DITION Grain-free Fish je kompletní krmivo pro dospělé psy. Bezlepkové granule s rybou, granule střední velikosti.

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptury neobsahují cereální produkty
, ale naopak obsahují vyšší podíl živočišných bílkovin, jako většina srovnatelných produktů na trhu. Většina bílkovin pochází z čerstvého masa, které obsahuje esenciální aminokyseliny potřebné pro zdraví a vitalitu vašeho domácího mazlíčka. Studie prokázaly, že psi a kočky lépe reagují na bílkoviny a tuky z čerstvého masa a jsou pro ně snadněji stravitelné a využitelné.

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptury
jsou ideální pro všechny věkové kategorie, pro různé velká plemena a různé aktivní zvířata, což zjednodušuje volbu receptury. Ingredience jsou vybírány velmi důsledně s důrazem různorodé potřeby vašich domácích mazlíčků. Oven - Baked Tradition GRAIN FREE poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi takovou výživu, jakou přesně potřebuje.

Složení:
ryby (27,5% čerstvých ryb, 15,0% dehydratovaných ryb), hrách, cizrna, kanolový olej, tapioka, hrachová vláknina, mořská sůl, lněné semínko, dýně, řasy, inulin, špenát, extrakt zeleného čaje, hydrochlorid glukosaminu, extrakt z Yucca schidigera, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, sladké brambory, chondroitin sulfát, extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky: bílkoviny 28,0%, obsah tuku 18,0%, vláknina 5,0%, popel 8,0% vápník 1,1%, fosfor 1,0%, draslík 0,6%, sodík 0,5% , Omega-3 1,0%, Omega-6 3,25%, glukosamin 400 mg / kg, chondroitin sulfát 300 mg / kg.

Přídavné látky na kg (výživové přísady):

Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 5000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 500 IU, vitamin E 50 mg.

Stopové prvky: železný chelát aminokyseliny hydrát 528 mg, chelát zinku aminokyseliny hydrát 600 mg, manganový chelát amino hydrát kyseliny
43,2 mg, chelát měďnatý s hydrátem aminokyseliny 74,4 mg, seleničitan sodný 0,32 mg jodičnanu vápenatého 1,4 mg. Aminokyseliny: taurin 1000 mg.


Technologická přísada: kyselina citrónová, antioxidanty.Vypočítaná metabolizovatelná energie: 3700 kcal / kg, 440 kcal / odměrkaParametry

EAN:
669066098057
Hlavní složení:
 • Ryby a zelenina
Hmotnost:
5,67 Kg
Obiloviny:
 • Bez obilovin
Stáří psa:
 • Dospělí
 • Senioři 8+
 • Štěňata a dospívající
Univerzální krmivo:
Pro psy v jakémkoliv věku
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
 • Malé do (10 kg)
 • Střední (10-25Kg)
 • Velké (nad 25kg)
Vhodné i pro :
 • Aktivní - pracovní
 • Alergici
 • Březí a kojící
Značka:
Oven Baked Tradition