Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní v troubě pečené chovatelské krmivo pro dospělé psy s jehněčím masem. Pro psy velkých a obřích plemen. Vhodné pro alergiky.

Oven-Baked Tradition Adult Lamb Large Breed 11,34kg

16032
Vyprodáno
Vaše cena
1 041  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 735 
Doprava zdarma
Naše množstevní slevy:
Množství 2+
Cena 1 585 Kč

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Lamb large

30% masa v sušině

Minimální riziko přetočení žaludku: krmivo pro psy je zpracováno z hrubě namletých surovin, které v žaludku nebobtnají tak jako klasické extrudované granule, psa nenadýmají a zabraňují tím torzi žaludku.

Všechny suroviny jsou regionálního původu.

Když jsme vytvářeli Oven-Baked Tradition krmivo pro kočky a psy, chtěli jsme vytvořit něco nového, něco unikátní - něco, co bude chutné a výživné zároveň. Podobně, jako při vaření doma, rozhodli jsme se připravovat naše krmivo pomalým pečením v malých dávkách a při zachování přirozených chutí a vůní. Naše krmivo je připravováno z čerstvého masa, voňavého ovoce a zeleniny, což zaručuje jeho neodolatelnou chuť. Vyzkoušejte krmivo ještě dnes a velmi rychle zaznamenáte jeho blahodárné účinky na vašeho mazlíčka. - Rodina Lemieux, majitelé

OVEN-Baked TRADITION Lamb je kompletní krmivo s jehněčím masem pro dospělé psy, velké granule.

Na rozdíl od
(95%) krmiva pro psy a kočky vyráběných procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem více čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustší a proto i vašeho domácího mazlíčka více zasytí.

Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně, jak doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybíraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručena.

Složení:
jehněčí maso (20% čerstvé jehněčí maso, 10,73% z dehydrované jehněčí maso), oves, ječmen, žito, sušené ryby, kanolový olej, lněné semínko, hnědá rýže, sušená vejce, inulin, chondroitin sulfát, hydrochlorid glukosaminu, extrakt Yucca schidigera, extrakt z rozmarýnu. Analytické složky: bílkoviny 23%, obsah tuku 12%, vláknina 3,0%, popel 7,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, Omega-3 0,65%, Omega-6 2,0 %, Glukosamin 983 mg / kg, chondroitin sulfát 983 mg / kg. Přídavné látky na kg (výživové přísady): Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 5000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 500 IU, vitamin E 370 mg. Stopové prvky: železný chelát aminokyseliny hydrát 528 mg, chelát zinku aminokyseliny hydrát 600 mg, chelát manganu hydrát aminokyseliny 43,2 mg, chelát měďnatý s hydrátem aminokyseliny 74,4 mg, sodík selenit 0,32 mg, jodičnan vápenatý 1,4 mg. Aminokyseliny: L-karnitin 400 mg. Technologická doplňková látka: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Vypočítaná metabolizovatelná energie: 3500 kcal / kg; 455 kcal / 250 ml odměrky

Krmný návod:
Můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pes měl po celý den přístup k čerstvé vodě.

Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den.

Mohou obsahovat stopy arašídů. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetického zatížení, klimatických podmínek. Je důležité, aby pes měl k dispozici vždy čerstvou, čistou vodu. Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby viz. na obalu.

Datum spotřeby: Viz. obalParametry

EAN:
669066096398
Hlavní druh masa:
  • Jehněčí
Hlavní složení:
  • Jehněčí a obiloviny
Hmotnost:
11,34 Kg
Stáří psa:
  • Dospělí
Vhodné i pro :
  • Alergici
Značka:
Oven Baked Tradition