Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní v troubě pečené chovatelské krmivo pro dospělé psy s rybím masem. Střední granule.

Oven-Baked Tradition Adult Fish Medium 11,34 kg

16016
Vyprodáno
Vaše cena
1 001  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 669 
Doprava zdarma
Naše množstevní slevy:
Množství 2+
Cena 1 618 Kč

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Fish medium je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

40,9% masa v sušině

Minimál
ní riziko přetočení žaludku: krmivo pro psy je zpracováno z hrubě namletých surovin, které v žaludku nebobtnají tak jako klasické extrudované granule, psa nenadýmají a zabraňují tím torzi žaludku.

Všechny suroviny jsou regionálního původu.

Když jsme vytvá
řeli Oven-Baked Tradition krmivo pro kočky a psy, chtěli jsme vytvořit něco nového, něco unikátní - něco, co bude chutné a výživné zároveň. Podobně, jako při vaření doma, rozhodli jsme se připravovat naše krmivo pomalým pečením v malých dávkách a při zachování přirozených chutí a vůní. Naše krmivo je připravováno z čerstvého masa, voňavého ovoce a zeleniny, což zaručuje jeho neodolatelnou chuť. Vyzkoušejte krmivo ještě dnes a velmi rychle zaznamenáte jeho blahodárné účinky na vašeho mazlíčka. - Rodina Lemieux, majitelé

OVEN-Baked TRADITION Fish je
kompletní krmivo pro dospělé psy s rybou, granule střední velikosti.

Na rozdíl od (95%) krmiva pro psy a kočky vyráběných procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem více čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustší a proto i vašeho domácího mazlíčka více zasytí.

Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně, jak doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybíraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručena.

Složení: ryby (22,6%
čerstvých ryb, 16,3% dehydratovaných ryb), ječmen, oves, perlový ječmen, lněné semínko, hnědá rýže, sladké brambory, mořská sůl, inulin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, špenát, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, řasy, extrakt Yucca schidigera, extrakt z rozmarýnu. Analytické složky: bílkoviny 25%, obsah tuku 14%, vláknina 3,5%, popel 7,5% vápník 0,8%, fosfor 0,6%, draslík 0,6%, sodík 0,4%, Omega-3 1,0%, Omega-6 3,25%, glukosamin 450 mg / kg, chondroitin sulfát 350 mg / kg. Přídavné látky na kg (výživové přísady): Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 5000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 500 IU, vitamin E 70 mg. Stopové prvky: železný chelát z hydrátu aminokyselin 528 mg, chelát zinku aminokyseliny hydrát 600 mg, manganový chelát aminokyseliny hydrát 43,2 mg, chelát měďnatý s hydrátem aminokyseliny 74,4 mg, seleničitan sodný 0,32 mg, jodičnan vápenatý 1,4 mg . Aminokyseliny: taurin 1000 mg. Technologická přísada: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Vypočítaná metabolizovatelná energie: 3500 kcal / kg; 416 kcal / 250 ml odměrky

Krmný návod:
Můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pes měl po celý den přístup k čerstvé vodě. Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den. Mohou obsahovat stopy arašídů. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetického zatížení, klimatických podmínek. Je důležité, aby pes měl k dispozici vždy čerstvou, čistou vodu. Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby viz. na obaluParametry

EAN:
669066001781
Hlavní druh masa:
  • Rybí
Hlavní složení:
  • Ryba a obiloviny
Hmotnost:
11,34 Kg
Stáří psa:
  • Dospělí
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
  • Malé do (10 kg)
  • Střední (10-25Kg)
  • Velké (nad 25kg)
Značka:
Oven Baked Tradition