Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní v troubě pečené chovatelské krmivo pro dospělé psy a psy se sklonem k nadváze. S kuřecím masem a nižším obsahem tuku. Střední granule.

Oven-Baked Tradition Adult Chicken Medium 5,67 kg

16008
Vyprodáno
Vaše cena
611  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 019 
Doprava zdarma

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Chicken medium je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

30% masa v sušině

Minimální riziko přetočení žaludku: krmivo pro psy je zpracováno z hrubě namletých surovin, které v žaludku nebobtnají tak jako klasické extrudované granule, psa nenadýmají a zabraňují tím torzi žaludku.

Všechny suroviny jsou regionálního původu.

Když jsme tvořili Oven-Baked Tradition krmivo pro kočky a psy, chtěli jsme vytvořit něco nového, něco unikátního - něco, co bude chutné a výživné zároveň. Podobně jako při vaření doma, jsme se rozhodli připravovat naše krmivo pomalým pečením v malých dávkách a při zachování přirozených chutí a vůní. Naše krmivo je připravované z čerstvého masa, voňavého ovoce a zeleniny, což zaručuje jeho neodolatelnou chuť. Vyzkoušejte krmivo ještě dnes a velmi brzy zjistíte jeho blahodárné účinky na Vašeho domácího miláčka.
- Rodina Lemieux, majitelé

OVEN-BAKED TRADITION Chicken je kompletní krmivo pro dospělé psy s kuřecím masem, granule střední velikosti.

- Na rozdíl od (95%) krmiva pro psy a kočky vyráběném procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem víc čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustější a proto tak vašeho domácího miláčka víc zasytí.

- Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu ! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně jako doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručená.

Složení: kuřecí maso (19,0% čerstvé kuřecího masa, 9,1% dehydrovaného kuřecího masa), ječmen, oves, hnědá rýže, dehydrované ryby, ječné kroupy, kanolový olej, žito, lněné semínko, sušená vajíčka, lososový olej, mořská sůl, extrakt z Yuccy schidigera, inulín, hydrochlorid glukosaminu, chondroitin, sulfát, špenát, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, řasy, sladké brambory, extrakt z rozmarínu.

Analytické složky: bílkoviny 22%, obsah tuku 16%, vláknina 3,5%, popel 7,0%, vápník 1,0%, fosfo
r 0,7%, draslík 0,6%, sodík 0,3%, Omega-3 1,00%, Omega-6 3,25%, glukosamin 450 mg / kg, chondroitin sulfát 350 mg / kg. Přídavné látky na kg (výživové přísady): Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 5000 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 500 IU, vitamín E 70 mg. Stopové prvky: železný chelát z hydrátu aminokyselín 528 mg, chelát zinku aminokyseliny hydrát 600 mg, manganový chelát aminokyseliny hydrát 43,2 mg, chelát měďnatý s hydrátem aminokyseliny 74,4 mg, seleničitan sodný 0,32 mg, jodičnan vápenatý 1,4 mg. Aminokyseliny: taurin 1000 mg. Technologická přísada: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty.
Vypočtená metabolizovatelná energie: 3100 kcal/kg ; 381 kcal/ 250 ml odměrky
Parametry

EAN:
669066001620
Hlavní druh masa:
  • Kuřecí
Hlavní složení:
  • Kuře a obiloviny
Hmotnost:
5,67 Kg
Stáří psa:
  • Dospělí
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
  • Malé do (10 kg)
  • Střední (10-25Kg)
  • Velké (nad 25kg)
Vhodné i pro :
  • Obézní
Značka:
Oven Baked Tradition