Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 12%
Kompletní krmivo pro psy seniory (7+) s kuřecím, rybím a krůtím masem. Bez obilovin.

Orijen Senior 2 Kg

514098
Vyprodáno
Vaše cena
503  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 572 

Popis

 

Orijen Senior Dog

bez obilovin, holistická receptura, přirozeně konzervována

plné
volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně loveného candáta a sledě – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a do našich kuchyní dodávána ČERSTVÁ KAŽDÝ DEN, je plné zdraví prospěšných látek, které podporují svalstvo a kalorií, které prospívají špičkovému zdraví většiny psů s pasivním pohybem

skládá se  z nízko
glykemických sacharidů a podporuje tak stabilní hladinu cukru v krvi a optimální tělesnou váhu, která je pro starší psy velmi důležitá

vyrobeno z kanadských
nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vašeho psa šťastného, zdravého a silného

S přibývajícím věkem psů se zhoršuje metabolismus proteinů, které jsou nezbytné pro udržení štíhlého svalstva a dobrou kondici – přiměřené množství proteinů je pro špičkovou kondici vašeho staršího psa nezbytné.

To je důvod, proč je krmivo ORIJEN SENIOR plné živočišných surovin (75%), pro které matka Příroda vyvinula všechny psy. Obsahuje velký podíl kuřat a krůt z volných výběhů, celá vejce a ryby – chovány a loveny v našem regionu a dodávány ČERSTVÉ každý den, bez konzervačních prostředků; a překypuje proteiny a tuky, které kompletně vyživují Vašeho staršího psa.

Omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin tak, aby byla napodobena přirozená strava. ORIJEN obsahuje zdraví prospěšné místní ovoce, zeleninu a byliny – včetně mořské zeleniny, bobulí jalovce obecného a květů měsíčku lékařského – přirozeně bohaté na fytoživiny, vitamín B a minerály.

Vyrobeno exk
luzivně v již mnohokrát oceněné továrně v Kanadě. Krmivo ORIJEN SENIOR udržuje vašeho staršího psa zdravého, šťastného a silného.

85 % MASA | 15% OVOCE A ZELENINY

Čerstvé kuřecí maso (13%), čerstvá celá vejce (7%), čerstvě krůtí maso (7%), čerstvý celý sleď (7%), čerstvá kuřecí játra (6%), čerstvý celý platýs (4%), čerstvá krůtí játra (4%), čerstvé kuřecí krky (4%), čerstvá kuřecí srdce (4%), čerstvá krůtí srdce (4%), kuře (dehydrované, 4%), krůta (dehydrovaná, 4%), celá makrela (dehydrovaná, 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), celá červená čočka, celá zelená čočka, celý zelený hrách, vláknina z čočky, celá cizrna, celý žlutý hrách, celé fazole pinto, kuřecí chrupavky (1%), celé fazole navy, olej ze sledě (1%), kuřecí tuk (1%), krůtí chrupavky (1%), kuřecí játra (mrazem sušená), krůtí játra (mrazem sušená), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, cerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené řepy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, celé brusinky, celé borůvky, celé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky, enterococcus faecium.BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ 
Vyrobeno z 80% obsahu masa. Krmivo ORIJEN se vyznačuje Biologicky vhodným 38% podílem proteinů a vyživuje tak Vašeho staršího psa dle jeho anatomických potřeb.


PŘIMĚŘENÝ OBSAH ŽIVOČIŠNÉHO TUKU
Živočišné tuky jsou nezbytné pro špičkovou kondici. To je důvod, proč se krmivo ORIJEN vyznačuje obsahem přírodních tuků získaných z čerstvé drůbeže, ryb a vajec.

DHA A EPA Z ČERSTVÝCH RYB
Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem DHA a EPA, které jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém Vašeho psa a nevyskytují se v rostlinném zdroji jako je např.: len, kokos nebo slunečnice.


NÍZKOGLYKEMICKÉ
Přirozená strava Vašeho staršího psa obsahuje malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje brambory a obsahuje méně než poloviční množství sacharidů, které můžete nalézt v běžných krmivech pro psy.

GLUKOSAMIN & CHONDROITIN
Čerstvá drůbež, maso a ryby, které jsou v krmivu ORIJEN, poskytují bohatý a přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Do krmiva ORIJEN nejsou tedy přidány žádné umělé zdroje.Parametry

EAN:
0064992186203
Hlavní druh masa:
  • Krůtí
  • Kuřecí
  • Rybí
Hlavní složení:
  • Kuře a Brambory
Hmotnost:
2 Kg
Obiloviny:
  • Bez obilovin
Stáří psa:
  • Senioři 8+
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
  • Malé do (10 kg)
  • Střední (10-25Kg)
  • Velké (nad 25kg)
Značka:
Orijen