Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 25%
Kompletní krmivo pro psy všech plemen a všech věkových stádií s hovězím, kančím, bizoním, jehněčím a vepřovým masem. Bez obilovin.

Orijen Regional Red 6 Kg

514087
Vyprodáno
Vaše cena
1 186  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 581 
Doprava zdarma

Popis

 

Orijen Regional Red

bez obilovin, holistická receptura, přirozeně konzervována

je
plné zdraví prospěšných látek, aby poskytlo kompletní výživu a vyznačuje se bezkonkurenčním obsahem anguského hovězího, divokého kance, albertského jehněčího, tradičního vepřového a bizona – všechna zvířata jsou chována na místních rančích a farmách a jsou vhodná pro lidskou spotřebu. Maso je do našich kuchyní dodáváno ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN a je tedy plné zdraví prospěšných látek.

krmivo obsahuje vysoce výživné proteiny a tuky, které vyžad
ují všichni psi pro špičkovou kondici

obsahuje malé množství nízko
glykemických sacharidů podporuje optimální hladinu cukru v krvi a tvorbu svalů zatímco dodává veškerou energii, kterou Váš pes vyžaduje pro každodenní kvalitní život

vyrobeno z kanadských ne
jlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vašeho psa šťastného, zdravého a silného

Krmivo pro
dospělé psy všech plemen, jediné krmivo, které neobsahuje vůbec žádné obiloviny ani další pro psy nevhodné přísady.

Vy
tvořeno tak, aby odpovídalo přirozené stravě psů. Krmivo Orijen Regional RED obsahuje velké množství červeného masa včetně divokého kance, hovězího, jehněčího, tradičního vepřového a bizona plus sladkovodní a mořské ryby ze severských jezer a Pacifiku. Všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ, bez konzervačních prostředků a plné proteinů a tuků, které kompletně vyživují vašeho psa.

Krmivo je
plné proteinů z živočišných surovin, jedinečná červená masa jsou napuštěna Omega-3 mastnými kyselinami DHA a EPA, jehož zdrojem jsou hlavně ryby a podporují tak špičkovou kondici kůže a srsti.

Omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin tak, aby byla napodobena přirozená strava.

ORIJEN REGIONAL RED obsahuje zdraví prospěšné ovoce a zeleninu, která je bohatá na fitoživiny, vitamín B a minerály. Orijen Regional RED obsahuje také mořskou zeleninu, sladký fenykl, heřmánek lékařský a kořen smetanky lékařské – suroviny jež odráží instikt psů pojídat traviny a plevele.

Vyrobeno exkluzivně v oceněné továrně v Albertě, v Kanadě.

Krmivo Orijen Regional RED je
jedinečný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

Obsah kalorií krmiva Orijen Regional RED:

Vstřebatelná energie je 4010kcal/kg nebo 480kcal ve 250ml odměrce (120g).

85 % MASA | 15% OVOCE A ZELENINY

Čerstvé hovězí angus (11%), čerstvý divoký kanec (4%), čerstvý bizon (4%), čerstvé nebo syrové jehněčí (4%), čerstvé vepřové (4%), čerstvá hovězí játra (4%), čerstvé hovězí dršťky (4%), čerstvá celá sardinka (4%), cerstvá celá vejce (4%), čerstvá kančí játra (4%), jehněčí maso (dehydrované, 4%), hovězí maso (dehydrované, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), skopové (dehydrované, 4%), vepřové maso (dehydrované, 4%), čerstvá jehněčí játra (3,5%), čerstvé jehněčí dršťky (3,5%), celá sardinka (dehydrovaná, 3%), cerstvá vepřova játra (3%), celá červená čočka, celá zelená čočka, celý zelený hrách, vláknina z čočky, celá cizrna, celý žlutý hrách, celé fazole pinto, hovězí tuk (1%), vepřový tuk (1%), olej ze sledě (1%), hovězí chrupavky (dehydrované, 1%), hovězí játra (mrazem sušená), hovězí dršťky (mrazem sušené), jehněčí játra (mrazem sušená), jehněčí dršťky (mrazem sušené), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené řepy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, čerstvé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky, enterococcus faecium.

Doplňkové látky (na kg): nutriční doplňkové látky: chelát zinku: 100 mg.

 

BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ
Vyrobeno ze 75% obsahu masa. Krmivo ORIJEN REGIONAL RED se vyznačuje 38% podílem Biologicky vhodných proteinů, díky čemuž napodobuje přirozenou stravu Vašeho psa a poskytuje mu výživu dle jeho anatomické adaptace na maso.


BOHATÝ NA OBSAH ŽIVOČIŠNÉHO TUKU
Živočišné tuky jsou nezbytné pro špičkovou kondici. To je důvod, proč se krmivo ORIJEN vyznačuje obsahem přírodních tuků získaných z čerstvého masa a ryb.

DHA A EPA Z ČERSTVÝCH RYB
Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem DHA a EPA, které jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém Vašeho psa a nevyskytují se v rostlinném zdroji jako je např.: len, kokos nebo slunečnice.

NÍZKOGLYKEMICKÉ
Přirozená strava Vašeho psa obsahuje malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje brambory a obsahuje méně než poloviční množství sacharidů, které můžete nalézt v běžných krmivech pro psy.

GLUKOSAMIN & CHONDROITIN
Čerstvá drůbež, maso a ryby, které jsou v krmivu ORIJEN, poskytují bohatý a přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Do krmiva ORIJEN nejsou tedy přidány žádné umělé zdroje.

ZARUČENÁ VÝŽIVA
Krmivo ORIJEN REGIONAL RED je vytvořeno tak, aby splňovalo výživové normy stanovené organizací AAFCO Dog Food Nutrient Profiles, týkající se všech věkových kategorií.Parametry

EAN:
0064992184605
Hlavní druh masa:
 • Bizoní
 • Divočák
 • Hovězí
 • Jehněčí
 • Rybí
 • Vepřové
Hlavní složení:
 • Hovězí a zelenina
Hmotnost:
6 Kg
Obiloviny:
 • Bez obilovin
Stáří psa:
 • Dospělí
 • Senioři 8+
 • Štěňata a dospívající
Univerzální krmivo:
Pro psy v jakémkoliv věku
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
 • Malé do (10 kg)
 • Střední (10-25Kg)
 • Velké (nad 25kg)
Značka:
Orijen