Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 25%
Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen s kuřecím, rybím a krůtím masem. Bez obilovin.

Orijen Puppy Large 6 Kg

514074
Vyprodáno
Vaše cena
859  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 145 
Doprava zdarma

Popis

 

Orijen Puppy Large

bez obilovin, holistická receptura, přirozeně konzervována

plné
volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně lovených ryb – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a dodávána ČERSTVÁ. Krmivo Orijen Puppy Large překypuje obsahem zdraví prospěšných látek a poskytuje tak Vašemu štěněti kompletní výživu. Obsahuje kalorie a minerály, které podporují optimální růst a vývoj štěňat velkých plemen.

krmivo obsahuje výživná masa (80%),
pro která matka Příroda vyvinula Vaše štěně.

obsahuje malé množství nízkoglykemických sac
haridů podporuje optimální hladinu cukru v krvi a tvorbu svalů pro špičkovou kondici – vše, co je důležité pro štěňata velkých plemen.

vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vaše štěně šťastné, zdravé a silné

Obsahuje kalorie a minerály, které podporují optimální růst a vývoj štěňat velkých plemen.

Krmivo obsahuje výživná masa (80%), pro která matka Příroda vyvinula Vaše štěně. Tím, že oceňované krmivo ORIJEN obsahuje malé množství nízkoglykemických sacharidů podporuje optimální hladinu cukru v krvi a tvorbu svalů pro špičkovou kondici – vše, co je důležité pro štěňata velkých plemen.

Vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vaše velké štěně šťastné, zdravé a silné.

Složení:

Čerstvé kuřecí maso (14%), čerstvé krůtí maso (7%), čerstvá celá vejce (7%), čerstvá kuřecí játra (6%), čerstvý celý platýs (5%), čerstvý celý sleď (5%), čerstvá krůtí játra (5%), čerstvé kuřecí krky (4%), čerstvá kuřecí srdce (4%), čerstvá krůtí srdce (4%), kuře (dehydrované, 4%), krůta (dehydrovaná, 4%), celá makrela (dehydrovaná, 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), celá červená čočka, celá zelená čočka, celý zelený hrách, vláknina z čočky, celá cizrna, celý žlutý hrách, celé fazole pinto, celé fazole navy, olej ze sledě (1%), kuřecí chrupavky (1%), kuřecí tuk (1%), na slunci sušená vojtěška, kuřecí játra (mrazem sušená), krůtí játra (mrazem sušená), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené řepy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, celé brusinky, celé borůvky, celé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.

BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ
Vyrobeno z 80% obsahu masa. Krmivo ORIJEN se vyznačuje 38% podílem Biologicky vhodných proteinů, díky čemuž napodobuje přirozenou stravu Vašeho štěněte.

DOSTATEČNÝ OBSAH ŽIVOČIŠNÉHO TUKU
Živočišné tuky jsou nezbytné pro špičkovou kondici. To je důvod, proč se krmivo ORIJEN vyznačuje obsahem přírodních tuků získaných z čerstvé drůbeže, ryb a vajec.

OMEZENÝ OBSAH VÁPNÍKU & FOSFORU
Nadměrné množství vápníku a fosforu v krmivu pro štěňata, způsobuje u velkých plemen zdravotní potíže. Krmivo ORIJEN se vyznačuje vyváženým množstvím vápníku a fosforu tak, aby poskytovalo zdravou minerální rovnováhu.

DHA A EPA Z ČERSTVÝCH RYB
Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem DHA a EPA, které jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém Vašeho štěněte a nevyskytují se v rostlinném zdroji jako je např.: len, kokos nebo slunečnice.

NÍZKOGLYKEMICKÉ
Přirozená strava Vašeho štěněte obsahuje malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje brambory a obsahuje méně než poloviční množství sacharidů, které můžete nalézt v běžných krmivech pro štěňata.

GLUKOSAMIN & CHONDROITIN
Čerstvá drůbež, maso a ryby, které jsou v krmivu ORIJEN, poskytují bohatý a přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Do krmiva ORIJEN nejsou tedy přidány žádné umělé zdroje.

OBSAH KALORIÍ A DISTRIBUCE
ME (vypočítaná metabolická energie) u krmiva ORIJEN PUPPY LARGE je 3800 kcal/kg (456 kcal/250ml odměrka). Kalorie jsou rozděleny tak, aby podpořily špičkovou fyzickou kondici, 40% energie pochází z proteinů, 22% z ovoce a zeleniny a 38% z tuků.

Parametry

EAN:
0064992181604
Hlavní druh masa:
  • Krůtí
  • Kuřecí
  • Rybí
Hlavní složení:
  • Kuře a zelenina
Hmotnost:
6 Kg
Obiloviny:
  • Bez obilovin
Stáří psa:
  • Štěňata a dospívající
Velikost plemene:
  • Velké (nad 25kg)
Značka:
Orijen