Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 25%
Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen s kuřecím, rybím a krůtím masem. Bez obilovin.

Orijen Puppy 6 Kg

514070
Vyprodáno
Vaše cena
859  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 145 
Doprava zdarma

Popis

 

Orijen Puppy

bez obilovin, holistická receptura, přirozeně konzervována

plné
volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně loveného candáta a sledě – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a do našich kuchyní dodávána ČERSTVÁ KAŽDÝ DEN, jsou tedy plná zdraví prospěšných látek, aby rostoucí štěňata získala dokonalou výživu.

krmivo obsahuje vysoce výživné proteiny a tuky
, které vyžadují všechna štěňata pro špičkovou kondici

obsahuje malé množství nízko
glykemických sacharidů podporuje optimální hladinu cukru v krvi a tvorbu svalů zatímco dodává veškerou energii, kterou Vaše štěně vyžaduje pro objevování světa

vyrobeno z
kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vaše štěně šťastné, zdravé a silné

ORIJEN PUPPY je první
biologicky vhodné krmivo pro štěňátka především malých a středních plemen psů, jediné krmivo, které neobsahuje vůbec žádné obiloviny ani další pro psy nevhodné přísady. Obsahuje minimálně 70% masa v potravinářské kvalitě, 30% ovoce, zeleniny a bylin a 0% obilovin.

Štěňata jsou od přírody fakultativní masožravci, což znamená, že jim nejlépe vyhovují ta krmiva, která obsahují zejména maso a menší množství ovoce, zeleniny a travin. Biologicky vhodné krmivo ORIJEN má vysoký obsah bílkovin, málo sacharidů, neobsahuje obiloviny a tak se liší od jiných krmiv pro štěňata. Zaručuje Vašemu štěněti vyrůst do krásy, zdraví a síly - bez ohledu na jeho plemeno nebo velikost v dospělosti.

ORIJEN má
nejvíce čerstvých kuřat (krmených obilím), severských síhů (sladkovodní ryby, uovené ve volné přírodě) a celých čerstvých vajec, a tak obsahuje spoustu kvalitního masa v potravinářské kvalitě (minimálně 70%), které je bohatým zdrojem kvalitních bílkovin, které Vaše štěně potřebuje. Neobsahuje obiloviny a žádné přebytečné sacharidy, které jsou naopak pro Vaše štěně nevhodné.

ORIJEN
místo obilovin obsahuje různé druhy kanadského ovoce, zeleniny a rostlin (minimálně 30%), které jsou pro štěňata lehce stravitelné a dodávají jim důležité přírodní antioxidanty a rostlinné látky, které příznivě působí na zdravý růst a vývoj.

Směs kuřecího, slunečnicového, lněného a lososího oleje zajišťuje rovnováhu esenciálních mastných kyselin - včetně DHA a EPA, které jsou pro vývoj buněčných membrát, poznávání, jasnou kůži a srst tak důležité.

Místní druhy rostlin
, které přirozeně psí strava obsahuje a patří mezi ně proskurník, kořen čekanky a lopuchu, kopřiva dvoudomá a ostropestřec mariánský, dělají rozdíl mezi krmivem s dobrými nutričními vlastnostmi a krmivem, které přispívá k celkové psychické pohodě a pomáhají tišit, vyživovat a posilovat trávicí ústrojí, posilovat játra a regulovat hladinu inzulínu.

Myslíme si, že poté, co si přečtete složení, budete souhlasit s tím, že biologicky vhodný ORIJEN je přirozenou a skvělou cestou k zajištění dlouhé zdravé budoucnosti Vašeho štěněte.

Garantovaná analýza: Bílkoviny min. 40%, tuky min. 20%, sacharidy max. 16%, vlhkost max. 10%, vláknina max. 2,5%, vápník min. 1,6%, fosfor min. 1,4%, Omega-6 min. 3%, Omega-3 min. 1%, glukosamin min. 500 mg/kg, chondroitin min. 150 mg/kg, mikroorganismy 50.000.000 cfu/kg.

Obsah kalorií: 4550 kcal/kg (523 kcal ve 250 ml šálku). 40% energie pochází z bílkovin, 20% pochází z ovoce a zeleniny a 40% je z tuku.

Výživná garance:
ORIJEN PUPPY vyhovuje nutričním požadavkům určených AAFCO Dog Food Nutrient Profiles pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE štěňat.

85 % MASA | 15% OVOCE A ZELENINY

Čerstvé kuřecí maso (11%), čerstvé krůtí maso (7%), čerstvá celá vejce (6%), čerstvý celý sleď (6%), čerstvá kuřecí játra (5%), čerstvý celý platýs (5%), čerstvá krůtí játra (5%), čerstvá kuřecí srdce (4%), čerstvá krůtí srdce (4%), čerstvé kuřecí krky (4%), kuře (dehydrované, 4%), krůta (dehydrovaná, 4%), celá makrela (dehydrovaná, 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), kuřecí tuk (4%), olej ze sledě (2%), celá červená čočka, celý zelený hrách, celá zelená čočka, celá cizrna, celý žlutý hrách, vláknina z čočky, celé fazole pinto, celé fazole navy, kuřecí kosti a chrupavky (1%), kuřecí játra (mrazem sušená), krůtí játra (mrazem sušená), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené repy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, celé brusinky, celé borůvky, celé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky, enterococcus faecium.

Parametry

EAN:
064992180607
Hlavní druh masa:
  • Krůtí
  • Kuřecí
  • Rybí
Hlavní složení:
  • Kuře a Brambory
Hmotnost:
6 Kg
Obiloviny:
  • Bez obilovin
Stáří psa:
  • Štěňata a dospívající
Velikost plemene:
  • Malé do (10 kg)
  • Střední (10-25Kg)
Vhodné i pro :
  • Březí a kojící
Značka:
Orijen