Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 25%
Kompletní krmivo pro psy všech plemen a věkových stádií s jehněčím, kachním, rybím a krůtím masem. Bez obilovin.

Acana Regionals Grasslands 6 Kg

513154
Vyprodáno
Vaše cena
921  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 1 228 
Doprava zdarma

Popis

Acana Regionals Grasslands dog

obsahuje čerstvé jehněčí, volně chovaná kuřata, celá vejce z hnízdních chovů, volně lovenou štiku a volně chované krůty ze západní Kanady

překypuje regionálními surovinami, které jsou dodávané denně čerstvé nebo syrové v podílu Celé kořisti – to odráží přirozenou stravu psů

poskytuje vašemu psovi všechny potřebné živiny přirozenou cestou

obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici psům všech plemen a věkových kategorií

Krmivo ACANA má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě, obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici psům všech plemen a věkových kategorií. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

V přirozené stravě psů najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. Přestože je prokázáno, že vysoký příjem sacharidů je hlavní příčinou obezity a cukrovky, běžná krmiva pro psy a kočky často obsahují i více než 50% sacharidů.

V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy jako rýže, tapioka a brambory jsou nahrazeny nízko-glykemickým ovocem a zeleninou jako jsou dýně a zelené listy, které se dostávají do krevního oběhu pomalu – zajišťují tak stabilní hladinu cukru v krvi a snižují riziko nadměrného ukládání tuku.

Váš pes je masožravec, který byl vyvinut pro stravu bohatou na maso. Vybaven ostrými zuby, čelistí, která se pohybuje jen nahoru a dolu a krátkým trávicím taktem, jsou domácí psi uzpůsobeni k tomu, získávat protein a tuk z masa.

Kvůli tomu ACANA Grassland obsahuje 70 % masa, včetně trávou krmených jehňat, volně chovaných kachen, vajec z hnízdních chovu a sladkovodních ryb – vše bylo před použitím schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

Zcela bez hrachového a bramborového proteinu, ACANA je bohatá na proteiny živočišného původu (ne rostlinného), podporují tudíž svalové hmoty a kompletně vyživují vašeho psa.

KOLIK MASA?

ACANA obsahuje až 70 % masa a minimum proteinů rostlinného původu.

KOLIK ČERSTVÉHO MASA?½ masa v krmivu ACANA je čerstvá a druhá ½ dehydrovaná. Vše bylo schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

KOLIK DRUHŮ MASA?

ACANA Grasslands obsahuje 5 druhů zvířat v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek.

Trávou krmená jehňata – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.

Volně chované kachny – čerstvé maso, orgány a chrupavky z místních prérijních farem.

Vejce z hnízdních chovů – čerstvá a celá z místních prérijních farem.

Štika severní – celá a čerstvá z nedotčených kanadských jezer.

Volně chované krůty – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.

JEN 3 DOPLŇKY
Na rozdíl od běžných krmiv pro psy, je ACANA bohatá na maso a to i v podílu Celé kořisti, což dodává důležité živiny přirozenou cestou, a není díky tomu potřeba přidávat velké množství umělých doplňků.

ACANA Grasslands nabízí bezkonkurenční obsah místních surovin, které jsou chované nebo odlovené lidmi, které známe, a kterým důvěřujeme. Všechny tyto suroviny, byly schválené jako vhodné pro lidskou spotřebu a jsou do našich oceňovaných kuchyní NorthStar dodávané čerstvé každý den!

Složení

Syrové jehněčí (8%), čerstvá kachna (8%), čerstvá celá vejce (8%), dehydrované jehněčí maso (8%), dehydrovaný celý sleď (7%), dehydrovaná krůta (7%), celý zelený hrách, celá červená čočka, celá cizrna, čerstvá štika severní (4%), syrová jehněčí játra (4%), čerstvé kachní droby (játra, srdce, ledviny) (4%), čerstvé krůtí maso (4%), jehněčí tuk (4%), celá zelená čočka , celé fazole pinto, celý žlutý hrách, na slunci sušená vojtěška, olej z tresky (2%), vláknina z čočky, sušené jehněčí chrupavky (1%), syrové jehněčí dršťky (1%), sušená hnědá mořská řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy hořčice, čerstvé listy tuřínu, čerstvá mrkev, čerstvá jablka red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazem sušená játra (jehněčí a kachní) (0,1%), čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.

Doplňky: Vitamín E, Zinek, Měď.

Přírodně konzervováno vitamínem E.

Vstřebatelná energie je 3810 kcal/kg (457 kcal ve 250ml/120g ml odměrce), 37% energie pochází z proteinů, 23 % z ovoce a zeleniny a 40 % z tuku.

Parametry

EAN:
064992542603
Hlavní druh masa:
 • Jehněčí
 • Kachní
 • Krůtí
 • Rybí
Hlavní složení:
 • Jehněčí a zelenina
Hmotnost:
6 Kg
Obiloviny:
 • Bez obilovin
Stáří psa:
 • Dospělí
 • Senioři 8+
 • Štěňata a dospívající
Univerzální krmivo:
Pro psy v jakémkoliv věku
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
 • Malé do (10 kg)
 • Střední (10-25Kg)
 • Velké (nad 25kg)
Značka:
Acana