Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 25%
Kompletní krmivo pro psy všech plemen a věkových stádií s jehněčím, hovězím a vepřovým masem.

Acana Classic Red 340 g

513122
Vyprodáno
Vaše cena
68  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 90 

Popis

 

Acana Classic Red

zcela bez vysoko glykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice

pro zajištění stabilní hladiny cukru v krvi a snižení rizika nadměrného ukládání tuku obsahuje ACANA Classics nízkoglykemický řezaný oves

obsahuje volně chovaná jehňata, hovězí plemene Angus a vepřové plemene Yorkshire – dodávané do naší kuchyně ČERSTVÉ nebo SYROVÉ v podílu Celé kořisti pro kompletní výživu vašeho psa

připravováno výhradně v našich oceňovaných kuchyních NorthStar® z čerstvých surovin od důvěryhodných dodavatelů je ACANA krmivem, které si zamilujete

Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice. Pro zajištění stabilní hladiny cukru v krvi a snižení rizika nadměrného ukládání tuku obsahuje ACANA Classics nízkoglykemický řezaný oves.

Jak zjistíte, že je krmivo vašeho psa Biologicky vhodné? Je to jednoduché, prostě si odpovězte na tři otázky Masové matematiky.

KOLIK MASA?

ACANA Classic Red obsahuje 50 % masa, což je až třikrát více, než v běžných krmivech pro psy. Navíc obsahuje jen minimum proteinů rostlinného původu.

KOLIK ČERSTVÉHO MASA?

1/3 masa v krmivu ACANA je ČERSTVÁ a dodává důležité živiny v té nejvýživnější podobě, a 2/3 jsou sušené a poskytují silný a přírodní zdroj proteinů.

KOLIK DRUHŮ MASA?

ACANA Classic Red obsahuje 3 druhy čerstvého masa v podílu WholePrey, včetně masa, orgánů a chrupavek, dodává důležité živiny přirozenou cestou.

Jehňata z pastvin – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních prérijních rančů

Hovězí plemene Angus – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních prérijních rančů

Yorkshirské vepřové – celé a čerstvé z místních prérijních rančů

V přírodě se nevyskytují žádné umělé doplňky stravy, a psi a vlci získávají potřebné živiny konzumací celé kořisti, celého uloveného zvířete, svalovina obsahuje proteiny; játra, ledviny a dršťky dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor.

POUZE 5 DOPLŇKŮ | PŘÍRODNÍ ŽIVINY

Bohatý obsah masa a podíl Celé kořisti (WholePrey) v krmivu Classic Red snižuje potřebu umělých doplňků pouze na vitamíny B5, D3, E, cholin a zinek.

KALORIE


Narozdíl od běžných krmiv, dodávají krmiva ACANA více kalorií z proteinů a tuku a méně kalorií ze sacharidů, čímž se výrazně snižuje riziko vzniku obezity a podporuje vrcholová kondice vašeho psa.

Vstřebatelná energie je 3493 kcal/kg (419 kcal ve 250ml odměrce), 30 % energie pochází z proteinů, 30 % ze zeleniny a ovoce, a 40 % procent z tuků.ACANA Classic Red se vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí místních surovin, které jsou chovány a pěstovány lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Všechny suroviny jsou vhodné i pro lidskou spotřebu a jsou dodávány do našich oceňovaných kuchyní čerstvé každý den!

Složení

Dehydrované jehněčí (23 %), řezaný oves (22 %), čerstvé hovězí angus (5 %), čerstvé vepřové (5 %), jehněčí tuk (5 %), celá červená čočka, celý zelený hrách, celá zelená čočka, syrové jehněcí (4 %), celý oves, čerstvá hovězí játra (2 %), dehydrované vepřové (2 %), olej ze sledě (2 %), čerstvá vepřová játra (2 %), celá cizrna, celý žlutý hrách, na slunci sušená vojtěška, vláknina z čočky, čerstvé hovězí dršťky (1 %), sušená hnědá mořská řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá mrkev, čerstvá jablka red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazem sušená hovězí játra (0,1 %), čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.

Výživové doplňky (na kg): Vitamín D3: 500IU, Vitamín E: 100IU, Cholinchlorid: 500mg, E6 (zinek): 100mg, Vitamín B5: 12,5mg.

Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

Parametry

EAN:
064992561345
Hlavní druh masa:
  • Hovězí
  • Jehněčí
  • Vepřové
Hlavní složení:
  • Jehněčí a obiloviny
Hmotnost:
340 g
Stáří psa:
  • Dospělí
  • Senioři 8+
  • Štěňata a dospívající
Univerzální krmivo:
Pro psy v jakémkoliv věku
Univerzální krmivo:
Pro psy všech velikostí
Velikost plemene:
  • Malé do (10 kg)
  • Střední (10-25Kg)
  • Velké (nad 25kg)
Značka:
Acana