Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní pečené krmivo pro koťata. Receptura s kuřecím masem - 42,7%.

Oven Baked Tradition Cat Kitten 1,13 Kg

16051
Vyprodáno
Vaše cena
202  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 336 

Popis

 

Oven-Baked Tradition Kitten je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

42,7% kuřecího masa (v sušině)

použity
pouze nejkvalitnější kanadské suroviny

neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky

neobsahuje žádné vedlejší masné produkty
, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu

přírodně konzervováno

OVEN-BAKED TRADITION Cat Kitten je kompletní krmivo pro malá
koťátka s kuřecím masem.

- Na rozdíl od (95%) krmiva pro psy a kočky vyráběném procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem více čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustější a proto také vašeho domácího miláčka víc zasytí.


- Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu ! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně jako doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručená.

Složení:
kuřecí maso (22,5% čerstvé kuřecí maso, 20,5% dehydrované kuřecí maso), ječmen, rýže, žito, kuřecí játra, kanolový olej, lněné semínko, sušené ryby, pivovarské kvasnice, tykev, oves, řepa, sušená vajíčka, lososový olej, inulín, sladké brambory, jablka, mrkev, špenát, borůvky, mořská sůl, brusinky, ananas, extrakt ze zeleného čaje, hydrochlorid glukosaminu, chondroitin sulfát, petržel, výtažek z Yuccy schidigery, extrakt z rozmarínu.

Analytické složky:
bílkoviny 30%, obsah tuku 16%, vláknina 3,0%, popel 7,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,8%, hořčík 0,1%, draslík 0,6%, sodík 0,2%, Omega-3 1,0%, Omega-6 2,8%, glukosamin 100 mg / kg, chondroitin sulfát 100 mg / kg.

Přidané látky na kg (výživné přísady): Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 10 000 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamín E 30 mg. Stopové prvky: síran železnatý 240 mg, zinek sulfát 190 mg, síran hořečnatý 21,4 mg, síran měďnatý 53,6 mg, seleničitan sodný 0,27 mg, jodičnan vápenatý 2,60 mg. Aminokyseliny: taurín 1000 mg.

Technologická přísada: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty. Energetická hodnota: 3660 kcal / kg

Dávkování:

Váha kočky Věk Denní krmná dávka
0.45-1.36 kg 1-2 měsíce 38 - 75 g
1.36-2.72 kg 2-6 měsíců 75 - 138 g
2.73-4.54 kg 6-12měsíců 138 - 225 g

Oven-Baked Tradition Kitten je vyrobený z vybraných kvalitních surovín bez použití umělých přísad. Záměrně neobsahuje pšenici, kukuřici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky. Suroviny ve všech produktech Oven-Baked Tradition jsou vybrané tak, aby odpovídaly fázi vývoje a energetické potřebě každé kočky. Proto byste si měli vybrat krmivo, které odpovídá věku a spotřebě energie vaší kočky.
Pokud přecházíte z jiného druhu krmiva, dodporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete úplně na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemenu, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Krmný návod
: Můžete podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité, aby kočka měla po celý den přístup k čerstvé vodě.

Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby uvedený na obalu.

Datum spotřeby: Viz obal

Parametry

EAN:
669066097357
Hlavní druh masa:
  • Kuřecí
Hlavní Složení :
  • Kuře a Obiloviny
Hmotnost:
1,13 Kg
Stáří kočky:
  • Koťata a dospívající
Značka:
Oven Baked Tradition