Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní pečené krmivo pro kočky všech věkových stadií. Receptura s kuřecím masem - 55% bez obilovin.

Oven Baked Tradition Cat Adult Grain Free Chicken 1,13 kg

16045
Vyprodáno
Vaše cena
317  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 529 

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Chicken Grain Free je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, ktezaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

49,5% kuřecího masa a 5,5% rybího masa (v sušině)

použity pouze nejkvalitnější kanadské suroviny

neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky

neobsahuje žádné vedlejší masné produkty
, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu

přírodně konzervováno

OVEN-baked TRADITION Grain-free Chicken je bezlepkové kompletní krmivo
z čerstvého kuřecího masa pro kočky všech stádií života.

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptury neobsahují cereální produkty, ale naopak obsahují vyšší podíl živočišných bílkovin, jako většina srovnatelných produktů na trhu. Většina bílkovin pochází z čerstvého masa, které obsahuje esenciální aminokyseliny potřebné pro zdraví a vitalitu vašeho domácího mazlíčka. Studie prokázaly, že psi a kočky lépe reagují na bílkoviny a tuky z čerstvého masa a jsou pro ně snadněji stravitelné a využitelné.

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptury jsou ideální pro všechny věkové kategorie, pro různé velká plemena a různé aktivní zvířata, což zjednodušuje volbu receptury. Ingredience jsou vybírány velmi důsledně s důrazem různorodé potřeby vašich domácích mazlíčků. Oven - Baked Tradition GRAIN FREE poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi takovou výživu, jakou přesně potřebuje.

Složení:
kuřecí maso (21,5% čerstvého kuřecího masa, 21,0% dehydratovaného kuřecího masa), hrášek, dehydrované ryby, bílkovina z hrachu, kuřecí tuky, čerstvá kuřecí játra, čerstvá ryba, řepná dužina, dýně, lněné semínko, inulin , řasy, vojtěšky, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z Yucca Schidigera, špenát, sladké brambory, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, extrakt z rozmarýnu. Analytické složky: bílkoviny 42,0%, obsah tuku 20,0%, vláknina 3,0%, popel 8,5%, vápník 1,0%, fosfor 0,8%, hořčík 0,1%, draslík 0,6 %, sodík 0,2%, Omega-3 1,0% Omega-6 3,0%, glukosaminu 600 mg / kg, chondroitin sulfát 500 mg / kg.

Přídavné látky na kg (výživové přísady):

Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 10 000 IU, Vitamín D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamin E 93 mg. Stopové prvky: síran železnatý 240,0 mg, chelát zinku hydrá
tu aminokyseliny 160 mg, síran zinečnatý 190,0 mg, chelát manganu z hydrátu aminokyseliny 80 mg, chelátu měďnatého aminokyseliny hydrát 40 mg, síran hořečnatý 21,4 mg, síran měďnatý 53, 6 mg, sodík selenit 0,27 mg, jodičnan vápenatý 2,60 mg. Aminokyseliny: taurin 1500 mg. Technologická přísada: kyselina citrónová, antioxidanty.

Energetická hodnota: 3800 kcal / kg

Pokud přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Krmný návod:
Můžete podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby kočka měla po celý den přístup k čerstvé vodě.

Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby viz. na obalu.Parametry

EAN:
669066097722
Hlavní druh masa:
  • Kuřecí
Hlavní Složení :
  • Kuře a zelenina
Hmotnost:
1,13 Kg
Obiloviny:
  • Bez obilovin
Stáří kočky:
  • Dospělé
  • Koťata a dospívající
  • Senioři
Univerzální krmivo:
Pro kočky v jakémkoliv věku
Značka:
Oven Baked Tradition