Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní pečené krmivo pro dospělé kočky. Receptura s rybím masem - 42%.

Oven-Baked Tradition Cat Adult Fish 1,13 Kg

16057
Vyprodáno
Vaše cena
209  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 349 

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Fish je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

-
42% rybího masa (v sušině)

-
použity pouze nejkvalitnější kanadské suroviny

-
neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky

-
neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu

-
přírodně konzervováno

OVEN-Baked TRADITION Cat Adult Fish je
kompletní pečené krmivo pro dospělé kočky všech plemen z čerstvého rybího masa.

Na rozdíl od (95%) krmiva pro psy a kočky vyráběných procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem více čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustší a proto i vašeho domácího mazlíčka více zasytí.

Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně, jak doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybíraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručena.

Složení:
ryby (28% čerstvých ryb, 14,5% dehydratovaných ryb), hnědá rýže, ječmen, oves, kanolový olej, řepná dužina, dýně, sušený vaječný prášek, pivovarské kvasnice, lněné semínko, lososový olej, mrkev, sladké brambory, jablka, borůvky, špenát, inulin, brusinky, ananas, extrakt ze zeleného čaje, chondroitin-sulfát, glukosamin hydrochlorid, petržel, výtažek z Yucca schidigera, výtažek z rozmarýnu. Analytické složky: bílkoviny 27%, obsah tuku 14%, vláknina 4,0%, popel 7,0%, vápník 0,8%, fosfor 0,9%, hořčík 0,1%, draslík 0,6%, sodík 0 , 2%, Omega-3 1,0%, Omega-6 2,8%, glukosamin 100 mg / kg, chondroitin sulfát 100 mg / kg.

Přídavné látky na kg (výživné přísady):

Vitamíny:
vitamín A (retinyl acetát) 10 000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamin E 64 mg. Stopové prvky: síran železnatý 240 mg, zinek sulfát 190 mg, síran hořečnatý 21,4 mg, síran měďnatý 53,6 mg, seleničitan sodný 0,27 mg, jodičnan vápenatý 2,60 mg. Aminokyseliny: taurin 1000 mg.

Technologická přísada: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Energetická hodnota: 3500 kcal / kg

Pokud přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Krmný návod:
Můžete podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby kočka měla po celý den přístup k čerstvé vodě.

Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby viz. na obalu.Parametry

EAN:
669066097159
Hlavní druh masa:
  • Rybí
Hlavní Složení :
  • Ryba a Obiloviny
Hmotnost:
1,13 Kg
Stáří kočky:
  • Dospělé
Značka:
Oven Baked Tradition