Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40%
Kompletní pečené krmivo pro dospělé kočky. Receptura s kuřecím masem - 43%.

Oven-Baked Tradition Cat Adult Chicken 2,27 Kg

16055
Vyprodáno
Vaše cena
359  s DPH
Standardní cena
Stará cena: 599 

Popis

 

Oven-Baked Tradition Adult Chicken je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

43% kuřecího masa (v sušině)

použity pouze
nejkvalitnější kanadské suroviny

neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky

neobsahuje žádné vedlejší masné produkty
, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu

přírodně konzervováno

OVEN-Baked TRADITION Cat Adult Chicken je
kompletní pečené krmivo pro kočky všech věkových kategorií s kuřecím masem.

Na rozdíl od (95%) krmiva p
ro psy a kočky vyráběných procesem extruze, Oven - Baked Tradition krmivo pro kočky a psy je pomalu pečené v peci při nízké teplotě. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Mezi jinými důležitými složkami je významnou výhodou možnost přidávat mnohem více čerstvého masa do receptur a tak zachovat jeho výraznou vůni a chuť. Pečením v peci vznikají granule, které jsou o 20% hustší a proto i vašeho domácího mazlíčka více zasytí.

Výroba v kanadské rodinné firmě Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolatelnou chuť a výživovou hodnotu! Všechny receptury se připravují pečením v peci (oven baked) v malých množstvích pro maximální kvalitu a čerstvost přesně, jak doma v kuchyni. Receptury obsahují jako prvořadou složku čerstvé maso z pečlivě vybíraných farem. Ať už se jedná o vykostěné kuřecí, jehněčí nebo rybí maso, kvalita je vždy bezvýhradně zaručena.

Složení:
kuřecí maso (21% čerstvé kuřecí maso, 20% dehydratovaného kuřecího masa), ječmen, hnědá rýže, oves, čerstvá kuřecí játra, řepná dužina, kuřecí tuky, dýně, pivovarské kvasnice, dehydratované rybí maso, čerstvé rybí maso, lososový olej , lněné semínko, extrakt z Yucca Schidigera, inulin, brusinky, ananas, špenát, extrakt ze zeleného čaje, jablka, banány, borůvky, brokolice, řasy, sladké brambory, hydrochlorid glukosaminu, chondroitin sulfát, petržel, extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky
: bílkoviny 28%, obsah tuku 14%, vláknina 4,0%, popel 7,0%, vápník 0,9%, fosfor 0,8%, hořčík 0,1%, draslík 0,6%, sodík 0 , 2%, Omega-3 0,6%, Omega-6 2,8%, glukosamin 100 mg / kg, chondroitin sulfát 100 mg / kg.

Přídavné látky na kg (výživné přísady):

Vitamíny
: vitamín A (retinyl acetát) 10 000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamin E 64 mg. Stopové prvky: síran železnatý 240 mg, zinek sulfát 190 mg, síran hořečnatý 21,4 mg, síran měďnatý 53,6 mg, seleničitan sodný 0,27 mg, jodičnanu vápenatého 2,60 mg. Aminokyseliny: taurin 1000 mg. Technologická přísada: kyselina citrónová. Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Energetická hodnota: 3800 kcal / kg

Pokud přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Krmný návod:
Můžete podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby kočka měla po celý den přístup k čerstvé vodě.

Uchovávejte na chladném, suchém místě. Datum výroby a spotřeby viz. na obalu.Parametry

EAN:
669066097074
Hlavní druh masa:
  • Kuřecí
Hlavní Složení :
  • Kuře a Obiloviny
Hmotnost:
1,13 Kg
Stáří kočky:
  • Dospělé
Značka:
Oven Baked Tradition