Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

Pet curean GO

Pet curean GO

Objevte ten rozdíl!

Řada GO! – Více vitality pro citlivé žaludky.

GO! bylo vyvinuto jako série kompletních krmiv napěchovaných živinami, které každý den dodá vašemu psovi nebo kočce více života. Zdravotní a chutné receptury určené nejen pro citlivé zažívání, prevenci a aktivní sportovce.

Krmiva z kanadské přírody pro psy a kočky. Značka nabízí dvě řady: extra čerstvé receptury NOW FRESH a GO! pro mazlíčky se specifickými stravovacími potřebami.

Psi a kočky a kočky a psy. Dělají nám společnost, zahřívají nás u srdce a díky nim se smějeme a jen záříme. A pokud jste jako labužníci z Petcurean, děláte pro vaše mazlíčky to nejlepší, co umíte a můžete, aby byli zdraví, aktivní a šťastní.

Poslání Petcurean

Díky síti spolehlivých farmářů a pěstitelů má Petcurean stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality a také zeleniny a ovoce. Nikdy nepoužívají vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty.

„Když přijde na ingredience, Petcurean se spokojí jen s tím nejlepším z nejlepšího.“

Stejně jako každý člověk, i každý pes a kočka je výjimečný jedinec se specifickými chutěmi a potřebami. Je váš pes malý, nebo velký? Aktivní, nebo spíše pohodlný? Mladý divoch, nebo už zkušený matador? Petcurean má pro každého něco. Pokud potřebuje rychlou celozrnnou energii, jsou celozrnné receptury. Pokud vašemu mazlíčkovi vyhovuje spíše bezobilná strava, jsou bezobilné receptury. Stejně tak se jednotlivá krmiva liší podílem bílkovin nebo třeba tvarem a velikostí granulí.

Hrdě kanadský rodinný podnik

Petcurean byl vždy rodinnou firmou, už od té doby, co dva dobří přátelé rozjeli malý projekt ve Fraser Valley v Kanadě. Věřili, že mazlíčci si zaslouží více. Dnes je Petcurean stále nezávislý a společnost je ryze soukromá. Může se tak soustředit čistě na výživu, nemusí se zpovídat žádným akcionářům a upřednostňovat tak zisky před zdravím mazlíčků. Není náhoda, že tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur přichází zrovna od Petcurean, když je firma obklopena jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používá se pouze čerstvé maso, zelenina a ovoce prémiové kvality. Všechna krmiva se vyrábí a balí právě v Kanadě.

„Jen málo dodavatelů projde sítem a získá si důvěru Petcurean. Ti, kteří to dokážou, jsou nejlepší z nejlepších.“

Petcurean nespolupracuje s nikým, kdo by se neztotožňoval s pěti základními pilíři jejich smýšlení:

    • Lidské zacházení se zvířaty
    • Ochrana vodních zdrojů a šetrnost
    • Podpora a ochrana farmářského prostředí a činnosti
    • Podpora zachování přírodních zdrojů
    • Aktivní podpora udržení biodiverzity