Zavolejte nám +420 722 093 063Můžete také psát na info@zooexpert.cz

Essential

Essential

Pro život mazlíčka essenciální

Pokud si váš pes nebo kočka potrpí na vysoký standard kvality, která navíc senzačně uspokojí jejich chuťové buňky, pak jsou krmiva Essential Foods tou správnou volbou.

Maso, ryby, ovoce, zelenina, bylinky, téměř vše vyprodukované čistým britským venkovem. Tradiční anglická krmiva, která dodají vašemu mazlíčkovi chuť a energii do života! Krmiva Essential Foods pocházející téměř výhradně z lokální produkce britských ostrovů nabízejí tradiční chuť svěžího ostrovního venkova v každém balení.

„Od anglických řek, přes velšská údolí, po skotské vysočiny, všechna tato místa lze okusit v krmivech Essential Foods.”

Ty skrývají unikátní ingredience, jako je daněk, pstruh z řeky Avony, skotské kuře nebo pstruh, britské jehněčí, divočina anebo slavná Gressinghamská kachna. 65 % každého balení je čistě živočišného původu, zbytek tvoří zelenina, ovoce, semínka a bylinky. V každé receptuře je minimálně 42 % živočišných ingrediencí čerstvých, v několika z nich dokonce více než polovina! Essential Foods navíc neobsahuje žádné obiloviny.

Všechny receptury Essential Foods pro psy jsou založeny na tzv. principu optimalizace chování (BOF), dle kterého je krmivo vyvinuto tak, aby simulovalo přirozené stravování vašeho psa. BOF zajistí správnou hladinu cukru v těle. Vysoký podíl čerstvého masa stimuluje psí instinkty a nízká teplota zpracování zaručí perfektní výživové hodnoty. Lesní bobule, semínka a bylinky zase napodobují obsah žaludku přirozené kořisti v divočině a konzistence krmiva je ideální pro důkladné rozžvýkání před spolknutím. Výsledky jsou neuvěřitelné. Bylo prokázáno, že krmiva Essential Foods nesporně napomáhají mentální rovnováze psa, když u některých jedinců byla pozorována dramatická změna v chování. Jednoznačným cílem Essential Foods je zvýšit kvalitu života nejlepšího přítele člověka a tím i prostředí, ve kterém všichni žijeme.

ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen s kuřecím a kachním masem. Bez obilovin.
1 370  s DPH
822  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen s kuřecím a kachním masem. Bez obilovin.
1 390  s DPH
834  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy po kastraci nebo s problémy s nadváhou - s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
1 350  s DPH
810  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro kočky všech věkových stádií s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
490  s DPH
294  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro psy seniory (7+) všech plemen s kuřecím a kachním masem. Bez obilovin.
1 350  s DPH
810  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 33% Kompletní krmivo pro psy seniory (7+) malých plemen s kuřecím a kachním masem. Bez obilovin.
460  s DPH
308  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s jehněčím a kuřecím masem. Bez obilovin.
1 370  s DPH
822  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s rybím masem. Bez obilovin.
1 390  s DPH
834  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
1 270  s DPH
762  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s rybím masem. Bez obilovin.
530  s DPH
318  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy všech plemen s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
1 390  s DPH
834  s DPH
Nedostupné
Doprava zdarma
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s jehněčím a kuřecím masem. Bez obilovin.
530  s DPH
318  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen po kastraci nebo s problémy s nadváhou - s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
460  s DPH
276  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Krmivo plné prvotřídních přírodních ingrediencí pro štěňata. Oproti většímu balení jsou granulky v této variantě menší a krmivo je tak obecně vhodné pro menší psy.
515  s DPH
309  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 33% Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy malých plemen s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
515  s DPH
345  s DPH
Nedostupné
 
ČISTÍME SKLADY : Sleva 40% Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s kuřecím, kachním a rybím masem. Bez obilovin.
490  s DPH
294  s DPH
Nedostupné